Xtended Content Entity (2.2.11) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Definition
am: ብየና
