Xtended Content Entity (2.2.11) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Host
bn: হোস্ট

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Port
bn: পোর্ট

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
