Xtended Content Entity (2.2.11) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-
