Xtended Content Entity (2.2.11) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Query
bs: Upit

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date
