Xtended Content Entity (2.2.11) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Host
ca: Servidor

en: N/A
ca: No aplica

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Method
ca: Mètode

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Button
ca: Botó

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Handler
ca: Controlador

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Definition
ca: Definició

en: Limit
ca: Límit

en: Query
ca: Consulta

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Environment
ca: Entorn

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Debug
ca: Depuració

en: Identifier
ca: Identificador

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: File options
ca: Opcions de fitxer

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Connection
ca: Connexió

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Limited
ca: Limitat

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Allowed number of values
ca: Nombre de valors permesos

en: Number of values is required.
ca: El nombre de valors és obligatori.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
