Xtended Content Entity (2.2.11) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Host
eo: Gastiganto

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Button
eo: Butono

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
