Xtended Content Entity (2.2.11) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Unlimited
fil: Walang hangganan
