Xtended Content Entity (2.2.11) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: N/A
km: គ្មាន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Port
km: ច្រក

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
