Xtended Content Entity (2.2.11) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Host
ne: होस्ट

en: Authored by
ne: लेखक

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Revision
ne: संशोधन
