Xtended Content Entity (2.2.11) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
