Xtended Content Entity (2.2.11) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Path
or: ପଥ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
