Xtended Content Entity (2.2.11) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Host
ps: کوربه

en: Button
ps: تڼۍ

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Query
ps: پوښتنه

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه
