Xtended Content Entity (2.2.11) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: N/A
sl: N/D

en: Authored by
sl: Avtor

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Method
sl: Metoda

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Port
sl: Vrata

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
