Xtended Content Entity (2.2.11) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: About
sq: Informacione
