Xtended Content Search (8.x-0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: More
be: Болей

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Page
be: Старонка

en: Select
be: Выбраць

en: Content ID
be: ID змесціва

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
