Xtended Content Search (8.x-0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: More
cs: Více

en: None
cs: Žádné

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Page
cs: Stránka

en: Select
cs: Vybrat

en: Content ID
cs: ID obsahu

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování
