Xtended Content Search (8.x-0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: More
el: Περισσότερα

en: None
el: Κανένα

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Page
el: Σελίδα

en: Select
el: Επιλογή

en: Content ID
el: ID περιεχομένου

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση
