Xtended Content Search (8.x-0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: More
lt: Daugiau

en: None
lt: Joks

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Page
lt: Puslapis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox
