Xtended Content Search (8.x-0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: More
uk: Ще

en: None
uk: Немає

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Page
uk: Сторінка

en: Select
uk: Вибір

en: Content ID
uk: ID матеріалу

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Date Range
uk: Діапазон дат

en: Select filter.
uk: Оберіть фільтр.
