Xtended Content Search (8.x-0.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: More
fi: Lisää

en: None
fi: Ei mitään

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Page
fi: Sivu

en: Select
fi: Valitse

en: Content ID
fi: Sisällön ID

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys
