Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: More
da: Mere

en: None
da: Ingen

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Page
da: Side

en: Select
da: Vælg

en: Content ID
da: Indholds-ID

en: Autocomplete
da: Autofuldfør
