Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: More
es: Más

en: None
es: Ninguno

en: Exclude
es: Excluir

en: Page
es: Página

en: Select
es: Seleccionar

en: Content ID
es: ID de contenido

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: Checkbox
es: Casilla de verificación

en: Fulltext
es: Texto completo

en: No pager
es: Sin paginador
