Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: More
hi: अधिक

en: None
hi: कोई नहीं

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण
