Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: More
ja: 続き

en: None
ja: なし

en: Exclude
ja: 除外

en: Page
ja: ページ

en: Select
ja: 選択

en: Content ID
ja: コンテンツID

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Checkbox
ja: チェックボックス
