Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: More
jv: Lengkapé

en: None
jv: Nihil

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Page
jv: Kācā

en: Content ID
jv: ID kontèn
