Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: More
lv: Vairāk

en: None
lv: Nav

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Page
lv: Lapa

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Content ID
lv: Satura ID

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
