Xtended Content Search (8.x-0.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: More
oc: Mai

en: None
oc: Pas cap

en: Exclude
oc: Exclure

en: Page
oc: Pagina

en: Select
oc: Seleccionar

en: Content ID
oc: ID del contengut

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
