Xtended Content Search (8.x-0.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: More
he: עוד

en: None
he: ללא

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Page
he: דף

en: Select
he: בחר

en: Content ID
he: מזהה תוכן

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Checkbox
he: תיבת סימון
