Xtended Content Search (8.x-0.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: More
sk: Viac

en: None
sk: Žiadne

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Page
sk: Strana

en: Select
sk: Zvoľte

en: Content ID
sk: ID obsahu

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie
