Xtended Content Search (8.x-0.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: More
id: Selengkapnya

en: None
id: Tiada

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Page
id: Halaman

en: Select
id: Pilih

en: Content ID
id: ID Konten

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis
