Xtended Content Search (8.x-0.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
