X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:
