X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია
