X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Upload
nl: Uploaden

en: User
nl: Gebruiker

en: Location
nl: Locatie

en: Operation
nl: Bewerking

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Send Message
nl: Verstuur dit bericht

en: Sex
nl: Geslacht

en: Bundle
nl: Bundel

en: Config
nl: Instellen

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Material
nl: Materiaal

en: WID
nl: Watchdog-ID
