X Wechat - 微信模块X战警版 (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Menu
hu: Menü

en: Updated
hu: Frissítve

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User
hu: Felhasználó

en: Location
hu: Helyszín

en: Media
hu: Média

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Operation
hu: Művelet

en: Nickname
hu: Becenév

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Token
hu: Vezérjel

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Add Image
hu: Kép hozzáadása

en: Config
hu: Beállítás

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: Last Access
hu: Utolsó tevékenység

en: Material
hu: Anyag
