XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Full
cs: Celé

en: Grid
cs: Mřížka

en: About
cs: Popis

en: Fluid
cs: Proměnlivá
