XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Full
el: Πλήρες

en: Grid
el: Πλέγμα

en: About
el: Περί

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
