XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Full
sk: Plný

en: Grid
sk: Mriežka

en: About
sk: Informácie o
