XY Grid Layouts (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Id
hu: Azonosító

en: Full
hu: Teljes

en: Grid
hu: Rács

en: Classes
hu: Osztályok

en: About
hu: Leírás

en: Fluid
hu: Rugalmas

en: Custom wrappers
hu: Egyéni befoglaló elemek

en: Wrapper for @region
hu: @region befoglalója

en: Breakpoint
hu: Töréspont
