XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Grid
be: Сетка

en: About
be: Аб
