XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Grid
hr: Mreža

en: About
hr: Opis
