XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
