XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Grid
ps: ځاليز

en: About
ps: په اړه
