XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Full
da: Fuld

en: Grid
da: Gitter

en: Classes
da: Klasser

en: About
da: Om
