XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Full
hi: पूरा

en: Grid
hi: ढांचा

en: About
hi: के बारे में

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
