XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Type
id: Jenis

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Layout
id: Tata letak

en: Full
id: Penuh

en: Grid
id: Kotakan

en: About
id: Tentang
