XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Layout
oc: Afichatge

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Full
oc: Complet

en: Grid
oc: Grasilha

en: About
oc: A prepaus

en: Fluid
oc: Fluide
