XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Type
es: Tipo

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Layout
es: Diseño

en: Padding
es: Relleno

en: Full
es: Completo

en: Grid
es: Cuadrícula

en: Classes
es: Clases

en: About
es: Acerca de

en: Fluid
es: Fluido

en: Custom wrappers
es: Envoltorios personalizados

en: Wrapper for @region
es: Envoltorio para @region

en: Breakpoint
es: Salto de pantalla (breakpoint)
