XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Layout
fa: آرایش

en: Id
fa: شناسه

en: Full
fa: کامل

en: Grid
fa: شبکه

en: About
fa: درباره
