XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Layout
gl: Disposición

en: Full
gl: Completo

en: Grid
gl: Grella

en: About
gl: Información
